Apple створила інвестфонд в розмірі $200 млн для проєктів, націлених на зниження вуглекислого газу в атмосфері

Компанія Apple заявила про створення фонду у розмірі $200 млн, призначеного для інвестування в лісогосподарські проєкти. Завдяки цьому планується знизити вміст вуглецю в атмосфері. Крім того, в компанії сподіваються також отримати фінансовий прибуток для своїх інвесторів

Фонд під назвою Restore Fund буде інвестувати в лісові володіння, які розвиваються для вилучення вуглецю з атмосфери та виробництва деревини. Мета полягає в тому, щоб щорічно видаляти з атмосфери 1 млн тонн вуглекислого газу.

У минулому році Apple заявила, що хоче внести свій внесок у зміну клімату і стати вуглецево-нейтральною до 2030 року. Компанія заявляє, що безпосередньо усуне 75% викидів від процесу дистрибуції продуктів до 2030 року, а Restore Fund допоможе вирішити проблему з рештою 25% її викидів. Партнерами Apple по Restore Fund є некомерційна організація Conservation International і група Goldman Sachs, яка буде керувати фондом.

Apple заявила, що буде працювати з такими організаціями, як Forest Stewardship Council і Verra, щоб допомогти визначити проєкти, в які вона буде інвестувати кошти. Компанія не повідомила, якою буде загальна прибутковість фонду.

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.