Хакери викрали у Electronic Arts вихідний код FIFA 2021, движок Frostbite та інструменти розробки

Motherboard повідомив про те, що компанія Electronic Arts стала жертвою хакерів. Вони змогли викрасти вихідний код гри FIFA 21, ігровий движок Frostbite (використовувався для створення спортивних футбольних серій ігор EA і серії Battlefield) та інші інструменти розробки

Хакери мають намір продати викрадені дані на хакерських форумах. При цьому вони будуть розглядати тільки пропозиції від відомих особистостей в хакерській спільноті.

Малоймовірно, що інші відомі розробники будуть спеціально використовувати код EA. Але небезпека полягає в тому, що хакери, здатні побачити внутрішню роботу гри або движка та зможуть створювати чіти або інструменти для злому. Також доступ до вихідного коду може розкрити дані про секретні проєкти, ігрові ідеї або коментарі розробників.

Як заявляють хакери, крім коду та інструментів розробки Electronic Arts, вони також можуть продати SDK і API ключі Microsoft Xbox і Sony. Загальний обсяг викрадених даних становить 780 ГБ. Представники EA підтвердили факт крадіжки та запевнили, що після цього інциденту Electronic Arts поліпшила свою безпеку і не очікує, що це вплине на її ігри або бізнес. 

Electronic Arts

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.