Компанія Google анонсувала 7 нововведень в Android-смартфонах

Серед нових функцій: шифрування чатів в Messages, сповіщення про землетруси та оновлення в роботі Google Assistant Shortcuts

В додатку Messages для RCS чатів стане доступною функція шифрування. Її бета-версія з'явилась ще у листопаді, та тільки зараз Google зробить її загальнодоступною. Але використувати її можна буде лише в особистих чатах. Окрім цього, в додатку з'явилась функція запису повідомлень. Для того щоб записати важливе повідомлення користувачеві необхідно відзначити повідомлення спеціальною позначкою та перенести його до окремої категорії.

Сповіщення про землетруси стануть доступними у великій кількості країн. Система використовуватиме Android-смартфони для створення мережі відстежування землетрусів, яка зможете попередити людину, якщо вона знаходиться на потенційно небезпечній території.

Вже цього літа Gboard буде пропонувати стікери, створені в Emoji Kitchen. Це спеціальний інструмент Google, який дозволить користувачам створювати гібридні стікери із двох різних смайлів.

Оновлення Android

Оновлення також стосуються Google Assistant Shortcuts. Ці ярлики дадуть можливість переходити до конкретної частини додатку. Розробники зможуть показувати користувачам інформацію у вигляді віджетів безпосередньо в Assistant.

Оновлення Android

Додаток Google Voice Access отримає функцію відстеження погляду. Це допоможе визначати, звертається користувач до смартфона чи розмовляє з іншою людиною.

Оновлення Android

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.