Google закриває окремий сервіс зберігання закладок Google Bookmarks

Компанія Google вирішила припинити підтримку ще одного сервісу. На цей раз ним виявився сервіс зберігання закладок Google Bookmarks, запущений в 2005 році

Google Bookmarks надає можливість користувачам додавати в закладки необхідні посилання, до яких можна отримати доступ зі смартфона чи комп'ютеру. Але зараз таку функцію підтримують практично усі браузери. Вони не тільки зберігають необхідні посилання, але й синхронізують дані з різних пристроїв за допомогою хмарних сервісів. Це дозволяє отримати користувачеві доступ до збережених закладок з будь-якого пристрою. Google Bookmarks використовується як окремий від браузера сервіс. Можливо, це і є причиною його непопулярності. Google планує припинити підтримку сервісу вже з 30 вересня 2021 року.

Але таке рішення може вплинути на роботу інших додатків. Один з них — Google Maps. Збережені користувачем місця записуються в базу даних Google Bookmarks. Тому припинення його роботи може спричинити пошкодження цих даних. Ймовірно, співробітники компанії впораються з цією проблемою впродовж наступних 2-х місяців.

Джерело: xda-developers

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.