LG представила нові навушники із лінійки Tone Free

Компанія представила відразу три нові моделі з лінійки Tone Free під назвами FP5, FP8 та FP9

Усі три моделі підтримують технологію активного шумозаглушення з режимом Ambient Mode та можуть одночасно під'єднуватись до декількох джерел звуку. Також навушники отримали захист від вологи за рейтингом IPX4. Зарядні кейси FP8 та FP9 обладнані функцією УФ-випромінювання для очищення навушників від бактерій під час зарядки пристрою.

 Tone Free

В навушниках використовується технологія 3D Sound Stage, яка повинна забезпечувати користувача більш реалістичним і об'ємним звучанням. Топова модель FP9 дозволяє використовувати свій кейс як Bluetooth-трансмітер. Це знадобиться, якщо джерело звуку не має модуля Bluetooth. В такому випадку можна під'єднати до нього кейс за допомогою кабелю AUX — USB-C і передавати звук в навушники.

FP5 забезпечує до 8 годин відтворення музики від одного заряду, а разом з кейсом — до 22 годин. Моделі FP8 і FP9 можуть працювати до 10 год без активованої функції шумозаглушення і до 24 годин разом з кейсом. Зарядний кейс моделі FP8 підтримує також бездротову зарядку. Новинки з'являться в продажі вже у цьому місяці. Їх вартість поки не відома.

Джерело: LG

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.