Microsoft Start — нова персоналізована стрічка новин для Windows 11та мобільних платформ

Компанія Microsoft запустила власну персоналізовану стручку новин під назвою Microsoft Start. Інструмент інтегрований із операційною системою Windows 11, доступний на мобільних пристройях на Android, iOS та онлайн

Microsoft Start дуже нагадує стрічку MSN та Microsoft News — сервіс, який існує зараз. Фактично, Microsoft лише перейменовує ці інструменти в Microsoft Start та інтегрує канал в розділ віджетів Windows 11. Також вкладка із сервісом з'явиться на панелі завдань Windows 10. При цьому компанія не припинить підтримку MSN, але Microsoft Start стане новим брендом Microsoft News.

У стрічці Microsoft Start будуть показуватись головні новини, персональні рекомендації, результати спортивних подій та прогноз погоди. Як і Microsoft News, Microsoft Start міститиме новини та медіаканали від більш ніж 1000 видавців. Microsoft використовує алгоритми штучного інтелекту та машинного навчання, щоб сортувати, які новини демонструються користувачам, та персоналізувати контент залежно від інтересів та взаємодії з контентом. Стрічка також частково заснована на «людській модерації». Однак слід зазначити, минулого року Microsoft звільнила десятки журналістів та редакторів, які працювали на організації Microsoft News і MSN, тому не зрозуміло, яку в цьому роль будуть відігравати редактори.

Онлайн-версія Microsoft Start доступна через сайт MicrosoftStart.com. Мобільні версії Microsoft News будуть перейменовані в Microsoft Start. Відповідні мобільні додатки вже можна отримати за наступною адресою. Після виходу Windows 11 наступного місяця стрічка Microsoft Start також буде доступна у вигляді віджетів зі спеціального розділу нової ОС. Microsoft Edge також міститиме вебканал Microsoft Start на сторінці нової вкладки.

Microsoft Start

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.