Samsung випустила публічну бету One UI 4.0 на базі Android 12 для Galaxy S21

Samsung Electronics запустила відкрите бета-тестування нової прошивки One UI 4.0 на основі наступної версії Android 12 для смартфонів Galaxy S21

Цікаво, що Samsung почала приймати заявки на відкритий бета-тест операційної системи для Galaxy S21 саме сьогодні, 14 вересня, адже ввечері Apple представить нове покоління iPhone. Для участі в бета-тесті необхідно зареєструватися в Samsung Members, хоче поки тестування проводиться тільки на території США.

Оновлення One UI 4.0 базується на Android 12. Тобто, це не чистий Android, адже майже у кожного виробника є власна оболонка, яка з кожною версією додає функціональності стандартному інтерфейсу ОС та може досить сильно відрізнятися зовні.

Android 12 виділяється в першу чергу оновленим інтерфейсом, який виконаний в стилі Material You. На смартфонах Pixel усі кнопки мають великі розміри, а кольори динамічно адаптуються під шпалери. Як саме Samsung використає цей стиль для своєї оболонки One UI, поки невідомо.

One UI 4.0

Офіційний список змін One UI 4.0 містить лише кілька пунктів з досить-таки абстрактним описом:

  • Безліч варіантів тем для налаштування зовнішнього вигляду та функціональності пристрою; інструменти для налаштування домашнього екрана, піктограм, сповіщень, шпалер та багато іншого.
  • Вдосконалені віджети з більш широкими можливостями кастомізації 
  • Зручний доступ до більш розумного та різноманітного набору емодзі в одному місці.

Samsung також додасть в Android 12 візуальні індикатори статусу мікрофона та камери з можливістю їх повного (на системному рівні) вимикання одночасно для всіх додатків зі швидких налаштувань.

Коли відбудеться реліз стабільної збірки One UI 4.0 на базі Android 12 для Galaxy S21, поки не відомо.

One UI 4.0

 

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.