Amazon представила оновлений рідер Kindle Paperwhite

Amazon представила оновлений рідер Kindle Paperwhite з 6,8-дюймовим екраном, роз'ємом USB-C, «теплою» підсвічуванням і Signature-версією (32 ГБ і Qi)

Компанія Amazon показала оновлені рідери Kindle Paperwhite 11th Gen, які тепер доступні у троьох варіантах. Купити прилади можна буде тільки з 27 жовтня 2021 року за ціною $140/$160 (рекламна/звичайна версія), $160 (Kids) та $190 (Signature Edition). Проте вже зараз їх можна попередньо замовити на офіційному сайті.

Kindle Paperwhite

Діагональ екрану новинки стала більшою, в порівнянні з попередньою моделлю пристрою та становить 6,8-дюймів, щільність пікселів — 300 PPI. При цьому завдяки більш вузьким рамкам навколо екрану розміри та вага пристрою зросли досить незначно — у попередника це 167 x 116 x 8,18 мм і 182 грами, а у новинки - 174,2 x 124,6 x 8,1 мм і 205 грамів. Пристрій захищений від пилу та води за стандартом IPx8. Це дозволяє витримати близько годину на глибині 2 метрів у прісній воді або 3 хвилини на глибині 0,25 метра в солоній воді.

Для підсвічування екрана використовується 17 світлодіодів, що дозволило збільшили максимальну яскравість на 10%. У Signature-версії яскравість регулюється автоматично залежно від зовнішнього освітлення, при цьому завдяки «віконцю» сенсора вгорі екрану цю версію рідера можна відрізнити від стандартної. З'явилась можливість змінювати колірну температуру від холодного білого до теплого бурштинового — вручну або за допомогою розкладу, а також темний режим з темним фоном та світлими літерами.

Апаратна платформа Kindle Paperwhite (2021) також покращилась. Вона дозволяє приладу швидше реагувати на запити користувача — перевороти сторінок відбуваються на 20% швидше. Заряду батареї вистачає на 10 тижнів читання в стандартному режимі. Завдяки роз'єму USB-C і підтримці швидкої зарядки повний заряд батареї займає 2,5 години. Обсяг вбудованої пам'яті становить 8 ГБ для Kindle Paperwhite і Kindle Paperwhite Kids, а також 32 ГБ для версії Kindle Paperwhite Signature Edition.

Kindle Paperwhite

При цьому Kindle Paperwhite Signature Edition став першим рідером компанії з підтримкою бездротової зарядки стандарту Qi. Спеціально для цієї версії розробили фірмову підставку з вбудованою бездротовою зарядкою, яка заряджає батарею на 100% всього за дві години. Док-станцію вартістю $30 можна буде купити починаючи з 1 грудня 2021 року.

Kindle Paperwhite

Джерело: Amazon

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.