Apple представила нові AirPods за $179

На вчорашній презентації Apple Unleashed компанія представила третє покоління AirPods. Як сказали на презентації: «Ми взяли найпопулярніші навушники — та зробили їх ще кращими»

Нове покоління навушників зберегло вигляд вкладишів, але отримало новий дизайн — з вкороченими «ніжками», без гумових розрізів. AirPods 3-го покоління здатні точно підлаштовуватись під форму вух користувача. Дякуючи «анатомічному» дизайну новинка більш ефективно ізолює шум із навколишнього середовища та дозволяє краще сприймати музику.

 AirPods 3-го поколения

Змінився не тільки дизайн приладу. AirPods 3-го покоління також отримали чіп H1 — спеціальний підсилювач, широкий динамічний діапазон якого дозволяє відтворювати низький бас та високі ноти. Вбудований мікрофон покриває спеціальна сітка для того, щоб ізолювати навколишні шуми та забезпечити чітке звучання під час телефонної розмови. Навушники підтримують власну технологію компанії — просторове аудіо з фіксуванням переміщення голови Spatial Audio, а також пристосовуваний аквалайзер Adaptive EQ — технологія персоніфікує звук під кожного індивідуально. Новій моделі не страшні піт та вода: навушники та кейс захищені відповідно стандарту IPX4.

 AirPods 3-го поколения

Компанія гарантує, що прилад на одному заряді може пропрацювати до 6 годин, а з кейсом — в 5 разів довше. 5 хвилин зарядки буде достатньо, щоб продовжити роботу навушників ще на годину. З інших відмінностей — підтримка магнітної зарядки MagSafe та AAC‑ELD. Оновлений сенсор розпізнає дотик до шкіри та визначає місце розташування навушників — у вусі або в рюкзаку чи на підвіконні. Коли власник виймає навушники, аудіо стає на паузу.

 AirPods 3-го поколения

AirPod sлегко налаштовуються та автоматично під'єднується до всіх пристроїв Apple. Є можливість транслювати аудіо на два різні прилади в той самий час. Вартість новинки — $179. Їх вже можна замовити на офіційному сайті, а в магазина вони з'являться з 26 жовтня.

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.