Huawei представила технологію SingleBAND для розвитку багатосмугової конвергенції в епоху 5G

На Міжнародному форумі мобільного широкосмугового доступу (MBBF 2021) компанія Huawei представила рішення SingleBAND, яке створено для допомоги операторам в об'єднанні кількох діапазонів в єдину мережу в епоху 5G.

Технологія охоплює гнучку повнодіапазонну розв'язку та багатопроменеву тривимірну координацію, а також забезпечує інтелектуальну функціональність базових станцій. Це дозволить мережам максимально використовувати спектр, одночасно забезпечуючи оптимальну продуктивність і створюючи 5Gigaverse.

Використання 5G супроводжується застосуванням більшої кількості діапазонів в порівнянні з 4g — це загострює відмінності смуг пропускання та характеристик покриття діапазонів TDD і FDD. Багатосмугова конвергенція в єдину мережу буде дієво координувати ресурси в різних діапазонах. Рішення сприятиме підтримці цих діапазонів, а також дозволить довести до максимуму їх можливості та підвищити спектральну ефективність, тобто мережі будуть забезпечувати оптимальну продуктивність із заданою величиною спектра, максимізуючи його цінність.

В Huawei відзначили, що розв'язка висхідного і низхідного каналів — справжній прорив для галузі багатосмугових технологій 5G. Це дозволить операторам повністю використовувати наявний спектр нижче 3 ГГц для передачі даних 5G NR, удосконалювати покриття діапазону TDD для висхідних і низхідних каналів зв'язку та збільшувати швидкість передачі даних на кордоні сот (cell-edge data).

Зокрема, Huawei модернізує технологію розв'язки висхідного і низхідного каналів для забезпечення технології Super Uplink. Рішення робить можливим тимчасове та частотне мультиплексування висхідного C-діапазону та ресурсів нижче 3 ГГц, щоб підвищити продуктивність висхідних ліній зв'язку і поліпшити їх якість всередині приміщень в 5-6 разів. Використовуючи смугу пропускання SUL 100 МГц, один користувач буде отримувати швидкість висхідного каналу до 1,1 Гбіт/с. Такий високий рівень продуктивності буде відповідати вимогам висхідного каналу для багатокамерних прямих трансляцій в розширенні HD 4К, промислових додатків з технологією машинного зору і т.д. гнучка повнодіапазонна розв'язка дозволить мобільним мережам оптимально вибирати і поєднувати діапазони висхідних ліній зв'язку нижче 3 ГГц для конкретних користувачів, удосконаливши загальний користувальницький досвід на 30%.

Джерело: Huawei

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.