Анонсовані бездротові навушники Beats Fit Pro з чіпом Apple H1, ANC та ціною $200

В рамках бренду Beats підготовлені до випуску нові бездротові навушники під назвою Fit Pro. Новинка отримала захист від впливу вологи за стандартом IPX4 і активну систему шумозаглушення

У навушниках Beats Fit Pro використовується процесор Apple H1, який забезпечує швидке сполучення, автоматичну синхронізацію між iCloud-пристроями, автоматичне перемикання між продуктами Apple. Крім того, новинка підтримує динамічне відстеження голови для забезпечення просторового звуку, а також містить новий датчик виявлення шкіри, який нещодавно дебютував на AirPods третього покоління. У навушниках використовуються спеціальні силіконові кінчики, які утримують їх у вухах навіть під час інтенсивних тренувань.

У Beats Fit Pro використовується така ж система активного шумозаглушення, як і в навушниках AirPods Pro. Коли режими активного шумозаглушення та прозорості відключені, навушники використовують Apple Adaptive EQ, щоб оптимізувати якість звуку в залежності від форми вуха користувача. Новинка підтримує технологію просторового звучання Spatial audio. Тривалість автономної роботи становить 7 годин, а при використанні зарядного кейса сукупна автономність досягає 30 годин.

Бездротові навушники Beats Fit Pro вже доступні для попереднього замовлення за ціною $199,99, а їх фактичні продажі стартують 5 листопада. На вибір користувачів пропонуються чорний, білий, сірий і рожевий варіанти колірного виконання корпусу.

Beats Fit Pro

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.