Microsoft Loop — новий додаток Office для гібридної роботи в постковідну епоху

На конференції Ignite 2021 Microsoft анонсувала Loop — новий додаток для роботи з файлами Office на базі вже знайомої блокової платформи Microsoft Fluid

Microsoft представила Fluid Framework на Build 2020, а його суть зводиться до використання окремих незалежних модульних компонентів (міні-додатків) під конкретні завдання, з якими можна взаємодіяти різними способами. У червні компанія почала втілювати в реальність концепцію веб-платформи Fluid Office з переосмисленням офісного пакета в більш потужний інструментарій з акцентом на спільну роботу — перші Fluid-компоненти з'явилися в Teams, OneNote, Outlook та Whiteboard. 

Microsoft Loop

Воно поєднує в собі потужний та гнучкий робочий контур з портативними компонентами, які вільно переміщаються і синхронізуються між додатками, дозволяючи командам разом планувати і створювати. Microsoft Loop складається з трьох ключових елементів: компоненти Loop, сторінки Loop та робочі простори Loop.

Компоненти Loop — живі фрагменти контенту, які можуть існувати в декількох додатках, оновлюватися в режимі реального часу і доступні без доплати. Вони можуть приймати найрізноманітніші форми, наприклад, списку або приміток до календарних подій, які по бажанню можна вставити в Outlook та редагувати в реальному часі прямо в поштовому клієнті.

Microsoft Loop

Ці компоненти також можуть перебувати в головному центрі управління Microsoft Loop — всередині того, що Microsoft називає загальними робочими просторами Loop. Це свого роду інтерактивна дошка проєкта, на якій показуються всі компоненти Loop і сторінки Loop, а також список учасників, які працюють з ними в конкретний момент. По суті, це свого роду сучасна реалізація провідника для спільної роботи в режимі реального часу.

Сторінки Loop — окремі чорнові робочі полотна, де можна ділитися окремими компонентами Loop в процесі роботи над спільними проєктами. Це схоже на сучасну версію дошки, але набагато потужнішу з точки зору функціональних можливостей, оскільки учасники можуть вставляти та публікувати компоненти, створені поза Loop. Більш того, зовсім не обов'язково мати доступ до всієї сторінці Loop, оскільки окремі компоненти можуть редагуватися з інших додатків, а всі зміни будуть синхронізуватися в реальному часі.

Microsoft Loop

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.