Microsoft припинить підтримку OneDrive на Windows 7 і 8

З 1 березня наступного року компанія відмовиться від OneDrive на Windows 7 і 8 

Корпорація Microsoft повідомляє, що скоро користувачі операційних систем Windows, 7, 8 і 8.1 втратять можливість синхронізувати свої дані в хмарному сервісі OneDrive. Закінчення підтримки цих ОС заплановано на 1 березня 2022 року. Крім того, додаток OneDrive більше не буде отримувати оновлення на операційних системах, відмінних від Windows 10 і Windows 11. Підтримка OneDrive для Windows 7, 8 і 8.1 припиниться з 1 січня.

Файли будуть як і раніше доступні з програми OneDrive незалежно від того, з якою версією Windows працює користувач. Але вони більше не будуть автоматично завантажуватися в хмару. Щоб уникнути проблем з OneDrive, Microsoft рекомендує виконати оновлення до нової версії Windows до березня наступного року. Що стосується систем, які не можуть працювати з Windows 10 або Windows 11, Microsoft стверджує, що користувачі все ще можуть створювати резервні копії своїх файлів, завантажуючи їх у веб-додаток OneDrive.

За даними Microsoft, причина даних змін полягає в тому, щоб»зосередити ресурси на нових технологіях і операційних системах і надати користувачам найсучасніші та безпечні можливості".

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.