Microsoft запустила безкоштовний мультиплеєрний режим Halo Infinite та оголосила повні системні вимоги гри

Microsoft оголосила про ранній запуск багатокористувацького режиму гри Halo Infinite. Кросплатформенний багатокористувацький режим Halo Infinite вже доступний для користувачів Xbox One, Xbox Series S / X та ПК

Поточна бета-версія Halo Infinite включає доступ до першого сезону з усіма основними картами та функціями бойового пропуску. Весь досягнутий прогрес в багатокористувацькому режимі буде перенесений на момент офіційного запуску гри – 8 грудня.

Перше випробування цього режиму Halo Infinite пройшов не зовсім успішно. Наприклад, спочатку безкоштовна гра з'являлася тільки як частина платної підписки Xbox Game Pass, а у деяких користувачів спостерігалися проблеми з запуском. Директор спільноти Halo в 343 Industries Брайан Джаррард розповів, що деякі гравці, які запускають гру на Xbox або з Магазину Windows, "ймовірно, стикаються з синіми екранами / помилками". Він зазначив, що гра тільки почала розвертатися, а після завершення цього етапу проблеми повинні вирішитися.


Разом з тим, оголошені повні системні вимоги для гри Halo Infinite на ПК. На додаток до стандартних мінімальних та рекомендованих системних вимог також опубліковані середні (менш рекомендовані) і Ultra (більш рекомендовані) системні вимоги.

Halo InfiniteHalo Infinite

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.