CD Projekt Red обіцяє випустити оновлення наступного покоління для гри Cyberpunk 2077 в першому кварталі 2022 року

В рамках оприлюднення своїх останніх квартальних звітів компанія CD Projekt Red запевнила інвесторів і гравців, що заплановане (але вже перенесене) оновлення гри Cyberpunk 2077 розвивається «за планом» і буде випущено в першому кварталі 2022 року

Спочатку CD Projekt Red планувала випустити оновлення наступного покоління у вересні 2021 року. Але вже в жовтні компанія заявила, що змушена перенести його вихід на наступний рік.

Cyberpunk 2077

Початковий реліз довгоочікуваної гри Cyberpunk 2077 виявився розчаровуючим. Вона рясніла різними помилками. Компанія активно працювала над їх усуненням і випускала патчі. Завдяки цьому з часом кількість критики гри помітно зменшилася. А останнім часом спостерігається черговий сплеск її популярності, ймовірно, завдяки недавнім знижкам у розмірі 50% в Steam, магазинах PlayStation і Xbox.

Cyberpunk 2077

Разом з тим, CD Projekt Red відклала до другого кварталу 2022 року вихід оновлення наступного покоління для іншої своєї популярної гри – The Witcher 3: Wild Hunt. Оновлення наступного покоління будуть безкоштовними для тих користувачів, які вже володіють відповідними іграми.

Що стосується фінансових результатів, то в третьому кварталі 2021 року доходи CD Projekt Group зросли на 38%. Але через зростання витрат знизилася сума прибутку до вирахування відсотків і податків – на 45%. Рентабельність бізнесу скоротилася майже вдвічі — з 22,4% до 11,3%.

Cyberpunk 2077

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.