OPPO представила смартфон-планшет з екраном, який згинається Find N та висувну камеру для смартфонів

На другий день заходу INNO DAY 2021 OPPO компанія презентувала свій складаний флагманський смартфон з двома екранами. Виробник заявив, що OPPO Find N є результатом чотирьох років досліджень та шести поколінь прототипів

OPPO Find N
У смартфоні використовується ландшафтне співвідношення внутрішнього дисплея 4:9, Діагональ — 7,1 дюйма. Це дозволяє використовувати альбомний режим, коли необхідно, та швидко перемикатися між внутрішнім та зовнішнім дисплеєм з діагоналлю 5,49 дюйма. У складеному стані співвідношення сторін становить 18:9.

OPPO Find N

Особливості конструкції
Основа розкладної конструкції — шарнір Flexion. У OPPO Find N він виконаний у формі краплі води та об'єднує 136 компонентів, підігнаних з точністю до 0,01 мм, гарантуючи плавну роботу механізму, щільне прилягання та мінімальну складку посеред екрану. Кулачкова і пружинна конструкція всередині шарніра дозволяють зафіксувати OPPO Find N в розкладеному стані під будь-яким кутом в межах 50-120 градусів. Такий режим роботи отримав назву FlexForm.

Дисплей
Дисплей OPPO Find N отримав назву Serene і складається з 12 шарів, один з яких — Flexion UTG. Він являє собою скло товщиною 0,03 мм, яке може згинатися, зберігаючи міцність. Виробник запевнив, що Serene можна складувати близько 200 тис. разів. 

Яскравість та кольори між внутрішнім та зовнішнім дисплеями відкалібровані. Обидва забезпечують більше ніж 10000 автоматичних рівнів яскравості.

Камера 
Новинка отримала флагманську потрійну камеру з основним датчиком Sony IMX 766 на 50 МП, надширококутний об'єктив на 16 МП і телеоб'єктив на 13 МП, камери для селфі як на внутрішньому, так і на зовнішніх дисплеях. З режимом FlexForm, смартфон може служити штативом. При вигині під кутом менше ніж 60 градусів, екран автоматично переміщує попередній перегляд зображення на основний дисплей.

Можна робити фотографії з одного боку гаджета, а потім переглядати, публікувати або видаляти їх з іншого боку. При використанні основної камери з повністю розгорнутим дисплеєм, працюють як внутрішній, так і зовнішній екрани. Тому знімки можуть одночасно бачити люди з двох сторін. Селфі за допомогою жестів, без необхідності натискати кнопки.

Технічна характеристика
За продуктивність OPPO Find N відповідають восьмиядерний чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, Оперативна пам'ять LPDDR5 об'ємом до 12 ГБ та сховище UFS 3.1 об'ємом до 512 ГБ. Ємність батареї — 4500 мА*ч. Виробник заявив, що по дроту OPPO Find N здатний зарядитися до 55% за 30 хвилин і до 100% — за 70 хвилин.

Сканер відбитків пальців розташований збоку та суміщений з кнопкою живлення. 

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.