Hyundai представила "розумного" візка-робота MobED, який легко балансує та розвертається на місці

Hyundai Motor Group створила мобільного ексцентрикового дроїда (MobED). "Розумна" платформа оснащена чотирма колесами з трьома моторами на кожному та незалежною підвіскою. Це забезпечує оптимальне положення плоского корпусу на похилих та нерівних поверхнях, дозволяє розвертатися на місці

У Hyundai Motor Group відзначили, що високотехнологічна платформа може бути як керованою, так і безпілотною. Розробники очікують, що MobED стане популярним як транспортний засіб для людей похилого віку або людей з обмеженими можливостями. Також прилад можна буде використовувати як дитячий візочок для прогулянок та як помічника кур'єра.

MobED

Дроїд Hyundai отримав вдосконалений привід ексцентрикового колеса, високотехнологічні системи кермового управління та гальмування. Положення платформи стабілізується, підлаштовуючись під висоту кожного колеса з 12-дюймовими пневматичними шинами, що допомагають робити менш відчутними вібрації та тряску.

«Ми розробили платформу MobED, щоб подолати обмеження сучасних домашніх роботів-гідів та сервісних роботів, максимально збільшивши зручність використання в містах за рахунок значного підвищення загальної мобільності платформи", — сказав Донг Джин Хен, керівник лабораторії робототехніки Hyundai Motor Group.


Розміри приладу: 67 см в довжину, 60 см в ширину, 33 см у висоту. Вага — 50 кг. Колісна база здатна збільшитися до 65 см при русі на високій швидкості, та зменшиться до 45 см для маневрів на низькій швидкості в складних умовах. Максимальна швидкість — 30 км/год. Повністю зарядженої батареї (2 кВт-год) вистачить на 4 години роботи.

MobED

Hyundai Motor Group візьме участь у виставці CES 2022, яка пройде 5-8 січня в Лас-Вегасі. На заході компанія представить різних роботів, серед яких буде і MobED.

 

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.