Sony розробила багатошаровий CMOS сенсор, який дозволить розширити динамічний діапазон та знизити шуми

Компанія Sony оголосила, що їй "вдалося розробити першу в світі технологію багатошарового CMOS сенсора зображення з 2-Layer Transistor Pixel"

Відмінність нової технології полягає в наступному. У звичайних сучасних CMOS сенсорах фотодіоди та піксельні транзистори розміщені на спільній підкладці один біля одного. Однак впроваджувана технологія розподіляє фотодіоди та піксельні транзистори на різні шари підкладки. Це дозволяє майже вдвічі збільшити рівень сигналу насичення, якщо порівнювати зі звичайними CMOS сенсорами. Це, в свою чергу, забезпечує розширення динамічного діапазону. Крім того, через те, що піксельні транзистори розташовуються на шарі без фотодіодів, їх розмір можна збільшити. Завдяки цьому можна зменшити рівень шумів при проведені зйомок в умовах поганого освітлення та в нічний час.

Sony

Слід зазначити, поки що Sony лише заявила, що вона розробила технологію багатошарового CMOS сенсора. Компанія не продемонструвала реальний зразок пристрою, в якому використовувався б сенсор на базі даної технології. Sony навіть не уточнила, коли слід очікувати комерційних пристроїв з новими сенсорами. Так що термін впровадження анонсованої технології на цю мить залишається невизначеним.

Sony


Джерело: digitalcameraworld

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.