LG створила монітор зі співвідношенням сторін 16: 18, який нагадує два дисплеї, розташованих один над одним

Компанія LG підготувала до випуску пристрій, який вона називає " абсолютно новим форматом на ринку моніторів". Новинка отримала назву DualUp, вона відрізняється унікальним співвідношенням сторін 16: 18

Як зазначає виробник, такий монітор забезпечує "таку ж площу екрану, як два 21,5-дюймових дисплея". Крім того, пристрій має функцію вертикального поділу екрану. Вона дозволяє охопити поглядом більше інформації.

Монітор LG DualUp (модель 28mq780) має діагональ екрану 27,6 дюйма та підтримує роздільну здатність 2560х2880 точок. Дисплей забезпечує максимальну яскравість зображення 300 ніт, максимальну контрастність 1000:1 та охоплення 98% колірного простору DCI-P3. Монітор оснащений підставкою Ergo, яку можна закріпити на «більшості» столів, щоб заощадити місце на робочій поверхні. LG стверджує, що дисплей подвійної висоти має ергономічні переваги, оскільки він «допомагає зменшити рухи голови з боку в бік, які є основною причиною болю в шиї». Крім того, з таким дисплеєм має бути зручніше працювати в багатозадачному режимі або при редагуванні відео. Орієнтовна ціна LG DualUp поки не називається.

 LG DualUp

Також LG анонсувала 32-дюймовий дисплей UltraFine з більш традиційним співвідношенням сторін 16:9 та роздільною здатністю 4K. Компанія використала для його створення «першої панелі Nano IPS Black» та заявляє, що дисплей здатний відтворювати реалістичні відтінки чорного кольору. У випадку LG UltraFine пікова яскравість досягає 400 ніт, а максимальна контрастність становить 2000:1. Пристрій оснащений сенсором для автоматичного калібрування, який покликаний забезпечити точність передачі кольору при редагуванні фотографій або відео.

Обидва нові монітори LG оснащуються двома портами HDMI, одним портом USB-C для підключення до комп'ютера та двома портами USB-C (без підтримки) для периферійних пристроїв. Через порти USB-C можна заряджати батареї мобільних пристроїв та ноутбуків, вони забезпечують передачу до 96 Вт енергії. Компанія поділиться більш докладними відомостями про ці новинки під час проведення виставки CES 2022 на початку січня наступного року.

LG UltraFine

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.