Garmin випустила розумні годинники Venu 2 Plus ($450) та vivomove Sport ($180)

Компанія Garmin представила на виставці CES 2022 свої нові моделі розумних годинників: Venu 2 Plus та vivomove Sport

Garmin Venu 2 Plus – це повноцінний розумний годинник. Пристрій оснащений 1,3-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 416 x 416 точок та постійно включеним режимом. Годинник доступний тільки в одному розмірі — 43 мм, а в модельному ряду компанії займає місце між Venu 2s (40 мм) та Venu 2 (45 мм).

Версія Plus відрізняється наявністю динаміка та мікрофона, що дозволяє здійснювати голосові виклики через годинник. Крім того, мікрофон працює через Bluetooth та може використовуватися для роботи з будь-яким доступним на смартфоні голосовим асистентом. Додатково в годиннику доступний модуль GPS. Вбудована батарея забезпечує до 9 днів автономної роботи в стандартному режимі розумного годинника. При активації GPS автономність знижується до 24 годин, а при одночасному використанні GPS та прослуховуванні музики – до 8 годин. Розумні годинник Garmin Venu 2 Plus вже надійшли в продаж через сайт виробника за ціною $450.

Модель vivomove Sport являє собою гібридний годинник. Він має дизайн аналогового годинника та оснащений невеликим сенсорним дисплеєм в нижній частині екрана, який при бажанні можна приховати. Він дозволяє виводити інформацію про частоту серцевих скорочень, рівень насичення крові киснем, відстежувати фізичні навантаження та фази сну. Функція Garmin Body Battery відстежує порушення серцевого ритму, а також його здатність відновлюватися. Також доступна можливість відстеження показників жіночого здоров'я. Модель Garmin vivomove Sport пропонується в трьох варіантах колірного виконання корпусу за ціною $180.

Venu 2 Plus

Джерело: gsmarena

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.