NVIDIA Shield отримала оновлення до Android 11 та ряд нових функцій — приставка вийшла в 2015 році з Android 5

Телевізійна приставка NVIDIA Shield, випущена в 2015 році, все ще продовжує отримувати програмні оновлення. Цього разу вийшла нова версія прошивки Shield Software Experience Upgrade 9.0, яка принесла ОС Android 11 і кілька інших поліпшень

Відзначимо, оригінальна версія Shield на момент виходу поставлялася з версією Android 5.0 Lollipop. Для порівняння, Android-смартфон Samsung Galaxy S6, який також вийшов в 2015 році, задовольняється лише версією Android 7.0 Nougat. Так що ініціатива з довгострокової програмної підтримки NVIDIA заслуговує похвали. Крім оновлення операційної системи до Android 11, остання версія прошивки NVIDIA Shield приносить і деякі інші переваги. Так, компанія перейшла на використання клавіатури Google Gboard за замовчуванням для введення тексту. Таким чином, користувачам буде простіше використовувати Google Assistant в текстових полях. Також завдяки оновленню Bluetooth з'явилася підтримка Bluetooth aptX та автоматичне відключення Bluetooth-пристроїв, у випадку коли Shield переходить в сплячий режим.

Для користувачів сервісу GeForce Now також є кілька приємних нововведень. Тепер NVIDIA Shield підтримує стрімінг у форматі 4K HDR для клієнтів, які оформили підписку на тарифний план GeForce Now RTX 3080. А для всіх користувачів GeForce Now поліпшена інтеграція з Twitch-доступний одночасний ігровий процес та стрімінг у високій якості. Також додана підтримка більшої кількості мишок та клавіатур з інтерфейсом Bluetooth.

NVIDIA Shield

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.