Leica представила останнє покоління своєї знаменитої далекомірної камери M — нову M11

M11 зовні дуже схожа на лінійку M10, яку вона замінює, з більшою частиною заявлених в анонсі технічних поліпшень. Leica повідомляє, що M11 доступна з 13 січня 2022 року, за ціною 8 995 доларів

Найбільш помітною зміною є новий 60-мегапіксельний повнокадровий CMOS-датчик із заднім підсвічуванням, який захоплює 14 рівнів динамічного діапазону при повній роздільній здатності. Унікально те, що M11 також дозволяє фотографам створювати файли RAW з роздільною здатністю 36 або 18 мегапікселів, що забезпечує кращу продуктивність при слабкому освітленні та дозволяє вести більш тривалу серійну зйомку за рахунок збільшення деталей. Розміри файлів варіюються від 70 до 120 МБ для 60-мегапіксельного файлу DNG RAW; 18-мегапіксельне налаштування може зменшити це значення до 20 МБ на зображення.

Поряд з новим датчиком Leica використовує новий ультратонкий УФ-фільтр, який, за твердженням компанії, забезпечує більш природну передачу кольорів Компанія стверджує, що M11 захоплює найвищий динамічний діапазон серед усіх цифрових M.

Зовні основною відмінністю M11 від попередників є відсутність фірмової нижньої панелі Leica, яку доводилося знімати для завантаження плівки або заміни карт пам'яті та акумуляторів на старих камерах. Замість цього в M11 використовується гладка акумуляторна система картриджного типу від Q2, і в результаті заміна батарей або карт пам'яті відбувається набагато швидше. Leica заявляє, що нова батарея на 64% більше, ніж у M10, і її вистачає на 700 знімків в режимі перегляду в реальному часі на задньому дисплеї або на 1700 знімків при використанні далекоміра. Поруч з новим слотом для батареї знаходиться порт USB-C, який можна використовувати для передачі даних (або на комп'ютер, або на телефон або для зарядки.

У камеру вбудовано 64 ГБ пам'яті, що дозволить користувачам зберігати зображення на неї або на SD-карту в різних конфігураціях. Можливо, найбільш помітна різниця при використанні M11 полягає в тому, наскільки це легше. Leica замінила латунну верхню пластину на алюмінієву на чорній моделі (срібляста модель зберегла латунну пластину) і зменшила вагу на 20%.

Leica M11

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.