Компанія Compal показала прототип ноутбука з поліпшеною системою охолодження

Compal представила концепт ноутбука Breeze Pro з нестандартною системою охолодження. Вентиляційні отвори перемістили у верхню частину пристрою, а дизайн клавіатури змінили

При відкриванні ноутбука задня частина клавіатури відхиляється вгору та в бік від корпусу. В цей час і починають працювати два вентиляційних отвори. Завдяки невеликому нахилу клавіатури повітря втягується в ці отвори, а з вентиляторів комп'ютера викидається через отвір в задній частині ПК. В Compal стверждують, що традиційні системи охолодження ноутбуків, які забирають повітря вгору через вентиляційні отвори в нижній частині корпусу, можуть блокувати та затримувати гаряче повітря при розміщенні на будь-якій поверхні. З новою конструкцією це більше не буде проблемою тому, що вентиляційні отвори завжди будуть відкриті.

Compal BreezePro

Поки неясно, наскільки стабільною буде клавіатура під нахилом при наборі тексту. Також поки не представлено звітів про те, наскільки надійна система. Наприклад, додатковий простір може полегшити потрапляння бруду або пилу, в тому числі, між клавіатурою та підставкою комп'ютера.

Compal — тайванський розробник та виробник обладнання, який зазвичай не продає продукцію під власним ім'ям, але займається дизайном ноутбуків, моніторів, планшетів і телевізорів для різних клієнтів по всьому світу, включаючи Apple, Acer, Lenovo, Dell, Toshiba, Hewlett-Packard і Fujitsu. Концепт її ноутбука братиме участь у конкурсі IF Design Award 2022.

Compal BreezePro

 

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.