- Соцсети
- Zenly
- 3D-карта
- Samsung Galaxy
- Samsung
- Samsung Exynos
- Health Connect
- Фитнес трекер
- Илон Маск
- Google Maps
- Microsoft
- Microsoft Inclusive Tech Lab
- Google Translate
- Сервисы
- Обновления
- One Outlook
- Outlook
- Android
- Razer Blade 15
- Razer
- ноутбуки
- Telegram
- мессенджеры
- Telegram Premium
- Умные часы
- Pixel Watch
- Google Pixel Watch
- Google Docs
- Google Sheets
- Googe Slides
- Безопасность
- Google Drawings
- LG Gram 14
- LG Gram 15
- LG Gram 16
- LG Gram 17
- LG
- LG Gram + View
- LG Gram
- Apple
- Игры
- Apple App Store
- Blizzard
- Обновление
- PlayStation
- Sony
Британський стартап створив "щит невидимості"
Британський стартап Invisibility Shield Co. представив власну технологію невидимості. Компанія розробила щит, який робить невидимою людину, яка за ним стоїть
Основою для щита став лентикулярний растр-масив тонких плоско-опуклих лінз циліндричної форми, розміщений на підкладці. Найвідоміший приклад використання таких лінз — лентикулярний друк для створення зображень, що змінюються в залежності від кута огляду.
Як пояснює компанія на сторінці проєкту, у кожному щиті використовується спроектована матриця лінз, яка направляє більшу частину відбитого від об'єкта світла в сторону від спостерігача через поверхню щита вліво та вправо. Світло, проходячи через щит, дуже швидко розсіюється і відбивається назад і в сторони, приховуючи те, що знаходиться безпосередньо за щитом. Оскільки лінзи на пристрої розміщені вертикально, він добре зберігає цілісність горизонтальних ліній "фону", але менш ефективний при відображенні вертикальних ліній — замість цього він створює свого роду пляму фонового світла.

Принципи, що лежать в основі продукту Invisibility Shield, існують вже кілька років. Інженер-винахідник Ян Чарнас в 2021 році опублікував інструкцію по створенню щита невидимості на лентикулярних лінзах на сайті Instructables Workshop. У 2019 році компанія Hyperstealth представила демонстраційне відео 2019 про свої стелс-пристрої, створені з використанням схожих технологій. Але якщо її розробки позиціонуються як спосіб маскування літаків або танків, щит Invisibility Shield призначений для масового споживача.
На Kickstarter розробка вже зібрала $418 968, при первісній меті всього в $6513. До закінчення збору коштів залишилося 26 днів.

Коментувати