ЗМІ: Sony можливо додасть внутрішньоігрову рекламу в безкоштовні ігри

Видання Business Insider заявило, що Sony може додати рекламу в безкоштовні ігри для PlayStation. Спеціальна програма для допомоги розробникам у створенні реклами всередині ігор вже тестується

Популярність безкоштовних ігор зросла через пандемію, тому через монетизацію Sony хоче мотивувати розробників на створення більшої кількості ігор free-to-play. Можливо, дана програма буде запущена десь в кінці 2022 року. За твердженнями Business Insider, реклама буде вписана у внутрішньоігровий світ. Наприклад, на цифрових рекламних щитах або в інших схожих місцях. Але не забули й про гравців. У кращих традиціях умовно-безкоштовних мобільних ігор за перегляд реклами вони отримають винагороду. Можливо, скінами, а може бути як в мобільних іграх — якісь внутрішні ресурси. Але ця інформація вимагає офіційного підтвердження і більше схожа на чутки.

За даними іншого джерела Business Insider, Sony розглядає ідею брати плату з розробників і видавців за дані про користувачів PlayStation.

Ідея розміщення реклами в іграх з'явилася після старту PlayStation 5. Цілком ймовірно, що Sony дає можливість вбудованій рекламі для отримання додаткового доходу від її розміщення (комісія). Але на цю мить компанія з цього приводу не приймала рішення.

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.