Blizzard: реліз мобільного Diablo Immortal призначений на 2 червня 2022 року

Blizzard випустила трейлер мобільної гри Diablo Immortal. Проєкт повинен вийти 2 червня 2022 року для Android і iOS. Разом з цим почнеться бета-тест гри на ПК

Diablo Immortal анонсували у ще 2018 році в рамках заходу BlizzCon. Очікувалося, що гра буде доступна тільки на Android та iOS. Тоді користувачі не зраділи такому анонсу та розкритикували студію за рішення випускати проєкт на мобільних операційних системах. Спочатку реліз гри планувався на 2019 рік, але компанія відклала його та запустила закритий бета-тест.

25 квітня 2022 року, студія випустила трейлер Diablo Immortal та призначила дату релізу на 2 червня цього року. У ролику повідомили, що гра вийде для iOS та Android, а пізніше і для ПК. Розробники обіцяють повну підтримку кроссплатформенності та можливість синхронізації прогресу між різними операційними системами. На мобільних пристроях управління буде реалізовано за допомогою сенсорного екрана, а на ПК буде повноцінна підтримка мишки та клавіатури. Також інтерфейс гри на ПК буде масштабуватися для чіткішого зображення елементів. Diablo Immortal буде поширюватися по умовно-безкоштовної моделі.

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.