LG анонсувала лінійку ноутбуків та моделі з додатковим монітором

LG оголосила про випуск лінійки ноутбуків Gram для міжнародних ринків через кілька тижнів після їх запуску в Південній Кореї. Модельний ряд містить сім пристроїв, в тому числі чотири ноутбука-розкладачки, два трансформери та новий портативний монітор Gram+View

Всі ноутбуки LG Gram оснащені процесорами Intel Core 12-го покоління, від Core i3 до Core i7. Хоча в анонсі не згадується, якої серії ці процесори, передбачається, що це серія P, як і в Кореї. Таким чином, пристрої матимуть вищий TDP 28 Вт та вищу продуктивність. Крім того, вони будуть поставлятися з новою оперативною пам'яттю LPDDR5 та швидким сховищем PCI)e Gen 4.

LG вперше пропонує додати дискретний графічний процесор в деякі моделі. У Gram 17 та Gram 16 можна вбудувати відеокарту Nvidia GeForce RTX 2050. Моделі з дискретним графічним процесором також мають велику батарею ємністю 90 Втч на відміну від 80 Втч в стандартних моделях. Всі моделі мають співвідношення сторін 16: 10, за винятком Gram 15. LG Gram 17, Gram 16 та LG 16 2-в-1 оснащені панелями Quad HD+ (2560x1600), а Gram 14 і Gram 14 2-in-1 мають дисплей Full HD+ (1920x1200). LG Gram 15 оснащений 15,6-дюймовим екраном Full HD і має співвідношення сторін 16:9. Природно, моделі-трансформери також підтримують сенсорний ввід і введення з використанням стилуса Wacom AES 2.0.

У всіх ноутбуків з'явиться веб-камера, яка тепер являє собою датчик Full HD з ІЧ-підтримкою для Windows Hello. Gram 14 стане найлегшим в лінійці і буде важити 999 г. всі інші моделі важче, зокрема, Gram 17 та Gram 16 з доданим дискретним графічним процесором будуть важити 1,4 кг.

 LG Gram

Ноутбуки доповнять парою нових додатків, включаючи Glance від Mirametrix — функцію, яка дозволяє розмити дисплей або відключити його, коли користувач відводить від нього погляд, або повністю заблокувати ноутбук, коли користувач відходить від нього. Крім того, користувачам запропонують інструмент PCmover Professional, який дозволить легко перенести свої дані зі старого комп'ютера на новий.

Gram + View являє собою 16-дюймовий портативний монітор, розроблений для дублювання дисплея на LG Gram 16. Це панель IPS із співвідношенням сторін 16: 10. Монітор підключається через USB Type-C.

Нові ноутбуки з'являться у продажу в другому кварталі року, починаючи з ключових ринків у Північній Америці, Європі та Азії. Їх ціни поки не оголошені.

 LG Gram

 

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.