Google має намір зробити Pixel Watch флагманським продуктом

Судячи з нових специфікацій, опублікованих 9to5Google, майбутні Pixel Watch від Google стануть флагманом, який буде конкурувати з останніми Galaxy Watch та Apple Watch

Так, майбутня модель Pixel Watch буде підтримувати стільниковий зв'язок. Що стосується батареї, то її фізична ємність 300 мАг відповідає розмірам годинника. Раніше редактор оглядів The Verge Ден Зайферт порівнював Apple Watch Series 7 41 мм та Galaxy Watch 4 Classic 42 мм. Він виявив, що, коли у Galaxy Watch закінчився заряд, то в Apple Watch залишалося ще 52%. При цьому батарея Apple Watch ненабагато більше; вона має ємність 284 мАг, а батарея Galaxy розрахована на 247 мАг. Ще одна важлива характеристика, яка залишається невідомою, — це швидкість зарядки Pixel Watch. Якщо годинник буде використовувати форму зарядки Qi, як це роблять Samsung та Apple, розумно очікувати порівнянних швидкостей.

Коли мова йде про час автономної роботи пристрою, то більш важливі його функції та процесор. Однак ці характеристики поки невідомі. Очевидно, що у Pixel Watch не буде дисплея з електронного паперу, який дозволяє Pebble Time працювати більше як тиждень від батареї ємністю 250 мАг.

Також неясно, який чіп буде використовувати Google: Qualcomm Snapdragon Wear 4100 або 4100 Plus, або ж це буде неанонсований чіп Qualcomm наступного покоління або власна розробка Tensor. Ходять чутки, що Google анонсує Pixel Watch на своїй конференції I/O, яка пройде 11 травня.

Pixel Watch

 

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.