Facebook закриває свою платформу для подкастів

Соціальна мережа Facebook закриває свій майданчик для подкастингу менш ніж через рік після запуску. Даний розділ приберуть з платформи 3 червня

З цього тижня зникне можливість завантажувати в сервіс нові випуски подкастів. Про це йдеться в повідомленні партнерам від Facebook. Також соцмережа припинить підтримку сервісу зі створення коротких аудіозаписів Soundbites та видалить аудіохаб.

Facebook оголосила про свої плани щодо аудіо у квітні минулого року, коли загальний інтерес до подкастингу збільшився. В середині минулого місяця агентство Bloomberg повідомило, що Facebook змістила акцент на інші ініціативи, в тому числі, метавсесвіт. Зниження зацікавленості в подкастингу розчарувало представників даного напрямку.

Представники соцмережі заявили, що компанія не інформуватиме користувачів про припинення підтримки подкастингу, залишаючи це право за авторами контенту. Facebook інтегрує функцію Live Audio Rooms в Facebook Live. Користувачам нададуть можливість вести трансляцію зі звуком або зі звуком та відео.

В останні роки ряд компаній продовжує розвивати напрямок подкастингу. Spotify уклала безліч договорів на ексклюзивні шоу для своєї платформи, а також купувала компанії для розширення своєї інфраструктури. Amazon купив мережу подкастів Wondery та хостинг-платформу. Сервіс Clubhouse минулого року оцінили в $4 млрд. Facebook не витримала конкуренції то вирішила сконцентруватися на створенні метавсесвіту і розвивати розділ коротких відеороликів Reels для Instagram.

Компанія додала підтримку подкастів 22 червня минулого року.

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.