Twitter працює над новими функціями для Android

Android-розробник Ділан Руссель (Dylan Roussel) виявив в мобільному додатку Twitter для Android нові функції. Очікується, що користувачі зможуть додавати до твіту одночасно фотографії та відеоролики, відзначати пости особливими "нагородами" та кастомізувати свій статус

На цю мить до посту в Twitter можна додати до чотирьох зображень або один відеоролик. Можливість опублікувати в одному записі і фото, і відео недоступна користувачам. Але Россель повідомив, що виявив таку функцію в одній з версій мобільного додатку для Android. На скріншоті розробник показав процес публікації тексту, ролика та скріншота в одному записі.

Twitter

Також Руссель виявив нове меню для налаштування користувацького статусу. У параметрах можна вказати текст та емодзі, які будуть демонструватися на сторінці користувача. Крім цього розробник припустив, що якщо компанія відкриє API для цієї функції, то статус можна пов'язати зі стрімінговими додатками. Тоді передплатники зможуть в реальному часі спостерігати за активністю автора. Подібна інтеграція вже є у Discord та Spotify. Функція дозволяє друзям користувача в месенджері в реальному часі стежити за відтворюваною музикою та приєднуватися до прослуховування.

Twitter

Крім усього іншого, розробник знайшов можливість "нагороджувати" вподобані записи. Поки немає інформації про те, як буде реалізована можливість, але передбачається, що таким чином в соціальній мережі з'явиться своєрідна форма донатів.

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.