Google Перекладач почне зберігати історію перекладів в обліковому записі користувача

Google розгортає функцію збереження історії перекладів для сервісу Перекладач. Вона буде зберігатися в обліковому записі користувачів

Деякі користувачі вже повідомляють, що при запуску програми з'являється повідомлення з пропозицією створити резервну копію історії перекладів. При цьому користувач може відмовитися від опції та продовжити користуватися сервісом у звичайному режимі.

Google Translate

Відповідно, в налаштуваннях програми Google Перекладач з'явився новий розділ "Історія", де можна переглядати переклади в хронологічному порядку. Окремі переклади можна перемістити в список обраного, щоб швидко отримати до них доступ. Функція підтримує синхронізацію з хмарним простором для зберігання резервної копії з історією перекладів.

Google Translate

"Ви можете зберегти свою історію в Google Перекладача, щоб знайти значення слів та фраз, які ви перекладали. Збережені вами переклади синхронізуються між вашими пристроями. Додаток Перекладач синхронізує історію з вашого пристрою з хмарою. Ви можете керувати збереженою історією в розділі "Мої дії"", — повідомляється на сторінці підтримки Google.

Google Translate

 

У квітні Google розширила можливості програми "Об'єктив" в браузері Chrome. Тепер додаток може розпізнавати текст на зображеннях. Потім його можна скопіювати у вихідному вигляді або перекласти за допомогою онлайн-перекладача.

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.