У Google карти додали "імерсивний перегляд"

Google додала в сервіс "Карти" функцію "імерсивного перегляду". Нова опція спочатку буде доступна для Лос-Анджелеса, Лондона, Нью-Йорка, Сан-Франциско та Токіо

Нову функцію показали на традиційному щорічному заході Google I/O.

Імерсивний підхід передбачає, що перегляд вулиць та аерофотозйомка вийдуть на новий рівень, щоб занурити людину в атмосферу конкретного місця. Так, за допомогою повзунка часу користувач зможе перевірити, як виглядає район в різний час доби та при різних погодних умовах, а також з'ясувати, де знаходяться найжвавіші місця. При прогулянках по вулицях користувачеві буде доступна інформація про час роботи закладів, заторах, а також інтер'єр ресторанів та інших місць з вулиці.

Google обіцяє, що іммерсивний вигляд буде працювати "практично на будь-якому телефоні" завдяки об'єднанню мільярдів переглядів вулиць та аерофотознімків для створення багатої цифрової моделі світу. Тим часом функція Live View тепер доступна для сторонніх розробників додатків. Вона допомагає орієнтуватися при прогулянках, використовуючи доповнену реальність для зображення стрілок напрямків.

 

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.