Google і Samsung створять спільну платформу для синхронізації даних про тренування та здоров'я

Компанії Google та Samsung повідомили про створення платформи HealthConnect, яка надасть розробникам ПЗ необхідний інструментарій для синхронізації даних між додатками Android та різними пристроями, що відстежують стан здоров'я і фізичну форму користувача

Віце-президент Samsung розповів, що його компанія з Google мають намір втілити усі можливості та потенціал Health Connect. Він додав, що Samsung Health почне використовувати нову платформу до кінця 2022 року. Розробники отримають можливість збирати та структурувати точну інформацію про користувачів та використовувати цю інформацію у своїх додатках.

Після отримання дозволу від клієнта розробники зможуть відстежувати відомості про здоров'я в шифрованому концентраторі, який розташований на смартфоні користувача. Власники пристроїв матимуть цілковитий контроль над тим, якою інформацією вони будуть ділитися, і які програми мають доступ до інформації. Health Connect підтримує більше ніж 50 типів даних в ряді категорій, в тому числі відстеження активності, сну, харчування і багато чого іншого.

Health Connect знаходиться на стадії відкритого бета-тестування, воно доступне для всіх Android-розробників. Компанії працюють з творцями сервісів MyFitnessPal, Lepa Fitness і Withings. Google збирається інтегрувати в Health Connect свою платформу Google Fitbit. Технологія буде готова до виходу розумних годинників Pixel Watch, які надійдуть у продаж в кінці року. 

Ймовірно, з виходом Pixel Watch і планшета Android Tablet Google змінить свою політику, в рамках якої компанія не примушує власників пристроїв використовувати виключно свою екосистему.

Health Connect

 

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.