Розробники соціальної мережі Zenly почали тестувати 3D-режим перегляду карти

Видання TechCrunch, посилаючись на розробників, повідомило, що соціальна мережа Zenly почала тестувати 3D-режим перегляду карт. Крім того, компанія відмовилася від картографічного движка Google та Apple, перейшовши на власне рішення

Zenly — соціальна мережа з мобільним додатком під Android та iOS. Система показує друзів та знайомих користувача на карті. У соціальній мережі можна спілкуватися з друзями, вивчати місця в місті та стежити за вивченою площею. При цьому додаток може серед друзів користувача складати рейтинг вивченого.

До недавнього моменту в налаштуваннях Zenly можна було вибрати тільки схематичне зображення карти та даних з супутника. Зараз же соціальна мережа почала тестувати імерсивний режим перегляду. Розробники розповіли TechCrunch, що над новим функціоналом працює команда з 10 осіб, а як джерело даних використовували OpenStreetMap та деякі пропрієтарні сервіси. Разом з цим розробники додали і власні функції. Наприклад, система розпізнає водойми. Зона лісів та парків заповнюється 3D-моделями дерев, а на дорогах вимальовуються автомобілі, які самостійно пересуваються по місту. Також в соціальній мережі з'явилися зроблені вручну моделі пам'яток.

Команда Zenly розповіла, що розробила власний движок для рендеринга тривимірних моделей. Відзначається, що рішення кросплатформне та написано на C/C++. Компанія постаралася попрацювати над швидкістю роботи, тому в підсумку переміщення по карті відбувається без дозавантажень.

Представники соціальної мережі повідомили, що оновлення розгортається поступово, і на даному етапі доступ до нього отримали тільки 5% від загального числа користувачів. Також розробники розповіли, що новий режим перегляду поки доступний тільки в Парижі, Сеулі, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Токіо і Тайбеї. До кінця року планується додати більше міст та зробити функцію доступною для всіх користувачів.

Zenly

 

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.