GSC Game World показала новий трейлер — вступну сцену S. T. A. L. K. E. R. 2

14 червня 2022 року розробники GSC Game World показали вступну сцену довгоочікуваного культового шутера S. T. A. L. K. E. R. 2 Heart of Chornobyl

Ролик має назву Enter the Zone. Там можна побачити, як один з персонажів гри їде в зону на військовій вантажівці з незрозумілим пристроєм в кабіні та з чоловіком без свідомості ззаду на борту. Навколо вирує буря, далеко відбувається викид паранормальної енергії, а чоловік без свідомості рухає пальцями. У поїздці водій притримує пристрій та слухає радіо. Там виступає вчений (доктор Долін), який займається дослідженнями зони. Він розповідає, що зона залишалася стабільною протягом багатьох років, а периметра, що оточує зону, поки що достатньо для запобігання серйозного впливу на світ чудес, які там творяться. На думку Долина, зона пропонує всім цілий новий світ, проте вона несе в собі серйозні ризики та містить незвідані аномалії. Також ведучий по радіо розповідає, що нещодавно відбулися деякі події, які принесли руйнування та жертви серед мирних жителів.

Ролик не закінчується просто екраном з назвою гри. Після цього моменту там з'являється сталкер. Він спокійно стоїть поруч з масштабною аномалією, яка почала процес активного розширення.

13 червня 2022 GSC Game World підтвердила перенесення культової довгоочікуваної гри S. T. A. L. K. E. R 2 на 2023 рік. Крім перенесення дати релізу GSC Game World внесла зміни в системні вимоги гри. Тепер там не буде російської озвучки, тільки англійська та українська. Субтитри російською поки залишені. Цю зміну підтвердив для DTF PR-менеджер студії GSC Game World.

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.