Google планує закрити Hangouts в листопаді цього року

Google опублікувала у своєму блозі оголошення про необхідність перейти з Hangouts на Google Chat, оскільки компанія планує закрити месенджер в листопаді цього року

Користувачам Hangouts прийде повідомлення з пропозицією перейти в Chat, доступний як в поштовому сервісі Gmail, так і в якості окремого додатка. Google рекомендує використовувати Google Takeout для перенесення архіву листувань та інших даних.

За словами компанії, перехід в Chat відкриває користувачам нові та більш ефективні способи спілкування і спільної роботи. Наприклад, користувачі можуть редагувати документи, слайди або таблиці разом з іншими учасникам у своїх чат-групах. Крім того, Chat надає користувачам доступ до Spaces (місця для спільної роботи з різних тем), функції позначки інших користувачів через @mentions та можливість обміну GIF-файлами.

16 червня Google остаточно закрила сервіс обміну миттєвими повідомленнями Google Talk. У 2017 році компанія почала переводити користувачів з Talk на Hangouts, але старий месенджер все ще залишався доступний стороннім клієнтам XMPP (eXtensible Messaging and Presence Protocol, "розширюваний протокол обміну повідомленнями та інформацією про присутність"), таким як Pidgin та Gajim.

Hangouts

 

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.