AyaNeo представила консоль Next 2 з дискретною графікою на вибір від AMD або Intel

AyaNeo анонсувала портативну ігрову консоль Next 2 з дискретним графічним процесором на вибір від AMD або Intel. Таким чином, це буде перша консоль з інтегрованим GPU

Ayane показала дві конфігурації Next 2: з Intel Alder lake та графічним процесором Arc, а також з AMD Ryzen 6000 та Radeon 6000. Це також перша ігрова консоль з графічним процесором ARC Alchemist від Intel. З огляду на форм-фактор, це, ймовірно, графічний процесор на базі ACM-G11, який може мати до 8 ядер Xe.

Next 2

Зовнішній вигляд консолі змінився в порівнянні з версією Ayaneo 2 або Ayaneo 2 Geek. Новий пристрій набагато габаритніший, ніж його попередник, можливо, новинка досягне розміру Steam Deck. При цьому Next 2 має однакові трекпади з кожного боку. Це вказує на те, що продукт може мати гідну підтримку ігор, сертифікованих Deck. Тепер лінійка продуктів компанії на поточний рік налічує 7 нових консолей. Незабаром компанія запропонує доступні версії вартістю менше ніж $300 на базі малопотужних гібридних процесорів Intel та AMD, а також продукти середнього класу на базі AMD Zen3+ серії Ryzen 6000u з графікою RDNA2 в діапазоні $650-1000.

Новинка націлена на верхній преміумсегмент, а це означає, що пристрій, ймовірно, буде коштувати більше ніж $1000. Однак ні ціну, ні дату випуску пристрою ще не анонсували.

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.