Нові навушники LG T90 оснащені технологією Dolby Head Tracking для створення максимально реалістичної ілюзії прослуховування

Нова флагманська модель T90 в цій лінійці оснащена вбудованим еквалайзером і підтримкою технології Dolby Head Tracking

Нові навушники LG T90 оснащені технологією Dolby Head Tracking для створення максимально реалістичної ілюзії прослуховування. Цього року компанія LG випустила бездротові навушники серії Tone Free. Нова флагманська модель T90 в цій лінійці оснащена вбудованим еквалайзером і підтримкою технології Dolby Head Tracking. Подібно до навушників Galaxy buds Pro від Samsung з функцією Dolby 360 Audio, T90 може регулювати напрямок звуку в залежності від руху голови користувача, створюючи ілюзію, що звуки насправді виходять звідусіль, забезпечуючи максимальну реалістичність прослуховування.

За словами LG, навушники T90 також є першими навушниками, які використовують розроблений Dolby віртуалізатор звуку, призначений тільки для цього типу навушників, що ще більше розширює їх "просторову розмірність" для створення ілюзії більшого занурення.

Ще одна нова модель від Tone Free — перші навушники, призначені спеціально для фітнесу. Tone Free Fit TF8 відрізняються особливою посадкою, що утримує їх на місці навіть при різких рухах під час тренувань. Ця модель працює до 10 годин без включеного гібридного активного шумозаглушення, а модель T90 — до дев'яти годин (з вимкненим адаптивним ANC).

Зарядні чохли обох моделей оснащені функцією, яка використовує ультрафіолетове світло для знищення 99,9% бактерій на навушниках. Крім того, зарядний корпус T90 працює як передавач Bluetooth, що дозволяє додавати бездротовий зв'язок до пристроїв, які не мають його. Навушники T90 також мають гіпоалергенні амбушури, які підходять для людей з чутливою шкірою або алергією.

LG поки не розкриває, скільки коштують нові навушники. Вони будуть доступні в США з вересня 2022 року.

LG T90

Джерело: Engadget

 

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.