Intel попередила, що на графічних процесорах Arc може знизитися продуктивність старих ігор

Розробники з Intel попередили, що на графічних процесорах Arc може знизитися продуктивність старих ігор на API DirectX 9 та DirectX 11 в порівнянні з відеокартами Nvidia та AMD

Компанія в курсі проблеми. Причина такої ситуації, на думку розробників Intel, в поганій оптимізації старих ігор під нові чіпи Intel, так як їх “застарілі API” спочатку були розроблені з урахуванням апаратного забезпечення графічних процесорів від Nvidia та AMD.

Розробники з Intel Graphics пояснили, що деякі ігри на DirectX 11 на чіпах Arc працюють добре, а ось частина ігор поки може пригальмовувати. Це відбувається через особливості механізму управління пам'яттю в роботі драйверів карт Intel. Компанія продовжує оптимізувати та допрацьовувати відеодрайвера для розв’язання цієї проблеми.

"Карти Intel Arc працюють зовсім не так, як Nvidia. Тому тепер нам потрібно почати більш ретельно почати працювати з DX11, щоб продуктивність наших адаптерів відповідала очікуванням від старих ігор», — пояснив представник Intel.

Представник Intel Graphics розповів, що карти Arc зараз найбільш оптимізовані для ігор на API DirectX 12 і Vulcan. Раніше експерти Linus tech tips з'ясували, що гра Shadow of the Tomb Raider на Intel Arc A770 показує продуктивність 80 FPS при використанні DirectX 12 і всього 40 FPS на DirectX 11.

 

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.