Google закриє Stadia в січні 2023

Незважаючи на те, що в липні Google заявила, що продовжить роботу свого сервісу стрімінгу ігор Stadia, тепер стало відомо, що це не так

Компанія підтвердила, що припинить надання послуги після всього лише трьох років роботи, в січні наступного року. Гравці зможуть отримати доступ та грати у свою бібліотеку ігор до 18 січня 2023, після цього Stadia приєднається до довгого списку продуктів, які Google поховав назавжди.

Тим, хто вклав гроші в Stadia, вони будуть повернуті. "Ми повернемо гроші за всі покупки обладнання Stadia, зроблені через Google Store, та за всі покупки ігор і додаткового контенту, зроблені через магазин Stadia", — написав у блозі віце-президент та генеральний директор Stadia Філ Харрісон. "Ми розраховуємо завершити більшість повернень до середини січня 2023 року".

Магазин Stadia тепер закритий, в ньому не можна здійснювати нові покупки. Внутрішньоігрові транзакції також були заборонені. Google стверджує, що більшість повернень буде здійснюватися автоматично, і гравцям не доведеться повертати обладнання. Однак Google поки не буде повертати гроші за підписку на Stadia Pro. Якщо у користувача є активне членство на сьогодні, компанія не стягуватиме з нього плату за доступ до бібліотеки ігор та інших функцій Pro, доки Stadia не буде припинена.

Те що компанія зважилась на такий крок не дивує. Компанія заявила, що послуга не отримала тієї популярності серед користувачів, яка очікувалася. 

Google Stadia

Джерело: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.