6 жовтня будуть представлені смартфони Pixel 7 та годинники Pixel Watch

Осінній захід Google цього року, який відбудеться 6 жовтня, буде особливим. Там не тільки відбудеться офіційний дебют Pixel 7, але і будуть представлені перший смарт-годинник бренду — Pixel Watch

Основна частина презентації, швидше за все, буде присвячена новим телефонам Google — Pixel 7 та Pixel 7 Pro. Офіційне превью на конференції цієї весни показало, що вони будуть багато в чому схожі на серію Pixel 6б недивлячись на оновлений дизайн. Відносно яскравою новинкою є новий чіп Tensor G2, який обіцяє більш високу продуктивність для мультимедіа, розпізнавання мови та інших завдань, але в будь-якому випадку, різниця з оригінальним чіпом не повинна бути такою великою. Смартфони будуть працювати під управлінням Android 13, а базова модель запропонує дві задні камери (як у звичайного Pixel 6), в той час як модель Pro додасть третю. Згідно з джерелами, ми також можемо очікувати, що стандартний Pixel 7 буде пропонувати 8 ГБ оперативної пам'яті та 128 ГБ для зберігання даних, як і його попередник. 

Також з нетерпінням очікуються перші офіційні смарт-годинники Google-Pixel Watch. Вони будуть оснащені Wear OS 3 та можуть розраховувати на тісну інтеграцію з Fitbit, яка включає відстеження фітнесу, сну та загального здоров'я. Google не поділився детальною інформацією про те, що буде пропонувати годинник, але вони повинні мати функції моніторингу серцевого ритму, кисню в крові та ЕКГ. 

За даними 9to5Google, Pixel Watch можуть використовувати серійний чіп Samsung Exynos замість Tensor та запропонувати 2 ГБ оперативної пам'яті, 32 ГБ сховища та співпроцесор для підтримки часу автономної роботи. Очікується, що попередні замовлення на телефони і смарт-годинник почнуться вже 6 жовтня.

Цілком імовірно, що ми можемо побачити тизери інших продуктів, над якими працює Google. Це можуть бути подробиці про планшет Pixel або інформація про інші пристрої Nest (оновлення наявних пристроїв Nest Mini та Nest Audio).

Джерело: Engadhet

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.