Ілон Маск тепер офіційно являється власником Twitter

Після місяців юридичних суперечок Ілон Маск додав Twitter до своєї бізнес-імперії. Він відсвяткував це досягнення, звільнивши керівників

За даними Reuters, Маск звільнив Парага Агравала, який замінив Джека Дорсі на посаді генерального директора Twitter, і фінансового директора Неда Сігала, які перебували в будівлі в цей час і були виведені охороною. Також був звільнений Віджая Гадде, головний політичний директор компанії, якого Маск публічно критикував. Шон Еджетт, головний юрисконсульт, також пішов, як повідомляє The New York Times. Також було звільнено директора по роботі з клієнтами Сару Персонетт.

Керівники, однак, отримали значну вихідну допомогу: Аграваль отримав $38,7 млн, Сігал — $25,4 млн, Гадде — $12,5 млн, а Персонетт, яка вчора похвалилася в Twitter, що вона в захваті від поглинання Маска, — $11,2 млн.

За даними Washington Post, Маск планує звільнити в цілому 75% співробітників Twitter. Однак сам Маск заявив співробітникам, що це неточна цифра. Він також натякнув, що змінить підхід до модерації Twitter та, ймовірно, пом'якшить політику, через яку колишній президент Дональд Трамп був назавжди заблокований на цій платформі.

І хоча Маск заявив, що його придбання Twitter "не є способом заробити гроші", він, як повідомляється, висунув ідеї щодо скорочення витрат та збільшення доходів. Уряди та корпорації могли б платити номінальну плату за користування Твіттером, а скорочення робочих місць все ще залишається на порядку денному.

Як один з напрямів розвитку Маск говорив про використання Twitter для створення "X, додатку для всього", який буде схожий на китайський додаток WeChat, який починався як платформа для обміну повідомленнями, але від тоді розширився та охоплює багато сфер, від покупок до платежів і ігор. "У Китаї ви в основному живете в WeChat", — сказав Маск співробітникам Twitter в червні. "Якщо ми зможемо повторити це з Твіттером, ми матимемо великий успіх".

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.