PlayStation VR2 вийде на ринок 22 лютого

Компанія Sony нарешті розповіла, коли саме світ побачить гарнітуру віртуальної реальності нового покоління та скільки вона коштуватиме. Ціна стала неприємною несподіванкою, оскільки вона значно вища, ніж багато хто очікував

PlayStation VR2 вийде на ринок 22 лютого (рівно через рік після того, як Sony розкрила дизайн пристрою) та буде коштувати колосальні $550. Для порівняння, це більше, ніж вартість PlayStation 5, базового обладнання, яке знадобиться для гарнітури. PS VR2 буде поставлятися з контролерами Sense та стереогарнітурою. Комплект ігор Horizon Call of the Mountain коштуватиме 600 доларів, а зарядна станція для контролерів — ще 50 доларів. Попередні замовлення стартують вже з 15 листопада.

PlayStationu VR2

Новітнє VR-обладнання Sony має роздільну здатність дисплея 2000 x 2040 пікселів для кожного ока, підтримку 4K HDR, 110-градусне поле зору та частоту оновлення до 120 Гц. Він буде підтримувати 3D-звук та відстеження руху очей, а контролери Sense зможуть похвалитися тактильним зворотним зв'язком та адаптивними тригерами від DualSense.

Ціна PS VR2 є сумним прикладом цінового здирництва з боку Sony. У січні наступного року буде представлений преміальний контролер DualSense Edge для PS5, який буде коштувати $200, що відповідає ціні топових контролерів.

Не зважаючи на те, що ігри PS VR не будуть сумісні з новітньою гарнітурою, на момент запуску буде доступно понад 20 ігор (серед яких No Man's Sky, Among US VR, Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord, Star Wars: Tales From The Galaxy's Edge, Resident Evil Village та інші ігри).

Джерело: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.