Корпорація Microsoft інтегрувала iCloud Photos в Windows 11

Тепер власникам iPhone та комп'ютера під управлінням Windows можна розраховувати на набагато простішу синхронізацію фотографій, завдяки інтеграції iCloud Photos в Windows 11, яку зробила корпорація Майкрософт

Функція, яку компанія анонсувала минулого місяця, що додає iCloud Photos до Windows Photos, починає розгортатися від сьогодні. Вона стане доступнаю всім користувачам до кінця листопада, повідомляє Microsoft.

Раніше, якщо користувачі iPhone хотіли перенести фотографії на свої комп'ютери під управлінням Windows, їм доводилося або підключати телефон через USB, або використовувати веб-додаток iCloud в браузері. Однак це рішення вже є застарілим та невиправдано тривалим. Нова функція дозволяє інтегровано переглядати всі фотографії з iCloud через додаток "Фотографії" в Windows 11.

Щоб скористатися новою функцією, необхідно переконатись, що програма "Фотографії" у Windows оновлена. Потім потрібно встановити програму iCloud для Windows з Windows Store, увійти в систему та вибрати синхронізацію фотографій.

Інтеграція iCloud Photos є частиною розгорнутих дій Microsoft, спрямованих на те, щоб зробити своє програмне забезпечення максимально відкритим та усунути недоліки власних сервісів, від яких страждають і конкуруючі сервіси.

Microsoft, наприклад, минулого місяця запустила Apple Music на консолях Xbox. Тому можна чекати на додатки Apple TV та Music на Windows 11 наступного року. Операційна система Microsoft для настільних комп'ютерів також підтримує додатки для Android, а додаток Phone Link синхронізує повідомлення та сповіщення з телефону Android на комп'ютері.

Джерело: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.