Twitter може отримати власну платіжну систем

У травні минулого року Twitter запустив функцію Tip Jar, яка дозволила фінансово підтримати улюблених авторів. Однак для того, щоб вона запрацювала, була необхідна стороння платіжна система. Але це може змінитися в майбутньому. Елон Маск планує створити власну платіжну систему виключно для Twitter

Новий власник та тимчасовий генеральний директор платформи розповів про свої плани щодо соцмережі, зокрема, він уявляє собі майбутнє, в якому користувачі зможуть пов'язувати свої банківські рахунки з Twitter, що дасть їм змогу надсилати один одному гроші.

Хоча до реалізації цих планів, найімовірніше, мине ще багато часу, Маск, схоже, вже зробив перші кроки. Насправді, за даними New York Times, компанія подала реєстраційні документи на обробку платежів у FinCEN (Управління з боротьби з фінансовими злочинами Міністерства фінансів США) минулого тижня. Маск також пояснив, що платформа має давати змогу монетизувати творців, щоб мотивувати їх публікувати свої роботи. "Ми зможемо сказати: "Добре, у вас є баланс на рахунку, чи хочете ви відправити гроші комусь іншому всередині Twitter?" — сказав генеральний директор. Він також говорив про те, що користувачі можуть отримувати гроші від Twitter, прив'язуючи банківські рахунки, натякаючи на систему, подібну до PayPal, яку він допоміг створити. Компанія може навіть запропонувати "надзвичайно привабливий рахунок грошового ринку", а також дебетові та кредитні картки.

Однак це лише одна з багатьох змін, запланованих Маском для соціальної мережі. Підписка на Twitter Blue вартістю 8 доларів на місяць, яка дає користувачам доступ до миттєвої верифікації облікового запису, була одним із перших кроків, запроваджених Маском після приходу в компанію.

Джерело: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.