Peloton, Oura та інші фітнес-додатки отримали підтримку Google Health Connect

На травневій конференції компанія Google представила Health Connect — платформу, яка дозволяє додаткам для здоров'я та фітнесу легше обмінюватися даними один з одним, зберігаючи при цьому конфіденційність

Чудовою новиною є те, що Health Connect зараз переходить з раннього доступу до бета-версії в Play Store, і кілька додатків для здоров'я та фітнесу отримали підтримку. Платформа буде функціонувати на власних додатках Google та Samsung Peloton, Oura, WeightWatchers, MyFitnessPal, Flo, Lifesum, Tonal, Outdooractive та Proov Insight: Fitbit, Google Fit і Samsung Health. Для користувачів це означає, що якщо вони починають тренування в одному з додатків, вони можуть безперешкодно ділитися своєю статистикою в екосистемі Health Connect. Наприклад, такі додатки, як Oura та WeightWatchers, зможуть враховувати фізичні навантаження в Peloton.

Google та Samsung надали можливість розробникам додатків для здоров'я та фітнесу використовувати цю інформацію, створивши стандартизовану схему даних. Ця схема підтримує понад 40 типів даних у шести категоріях: активність, вимірювання тіла, відстеження менструального циклу, харчування, сон та життєво важливі показники. Google заявляє, що додаткам потрібно лише кілька рядків коду, щоб читати та записувати будь-який з цих типів даних через Health Connect.

Однією з головних переваг для користувачів є те, що вони зможуть керувати дозволами для всіх цих інтеграцій в одному місці. Health Connect контролює, до яких типів даних може отримати доступ кожен сторонній додаток. Однак, всі додатки також можуть заблокувати доступ до даних Health Connect за допомогою декількох кліків.

Google Health Connect

Джерело: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.