Наближається церемонія вручення премії Game Awards 2022. Поки в лідерах God of War Ragnarok та Elden Ring

Премія Game Awards є одною з найпрестижніших нагород в ігровій індустрії за всю історію її існування. Цьогорічне нагородження відбудеться 8 грудня

Ведучий та продюсер шоу Джефф Кілі оголосив номінації дев'ятого заходу Game Awards 2022. З десятьма номінаціями лідирує God of War Ragarnok (яка вийшла на PS4 та PS5 лише минулого тижня), за нею йдуть Elden Ring та Horizon Forbidden West, у яких по сім номінацій. Stray також має хороші показники з шістьма номінаціями. Всі ці ігри номіновані на премію "Гра року". До них приєднується "Казка про чуму": Реквієм та Хроніки Ксеноблейда 3. Не дивно, що з огляду на хороші результати God of War Ragarnok та Horizon Forbidden West, у Sony Interactive Entertainment найбільше номінацій серед усіх видавців — цілих 20. Далі йдуть Annapurna Interactive і Nintendo з 11 номінаціями, Bandai Namco з вісьмома та Riot Games з шістьма. Номінації визначаються журі, до складу якого входять понад 100 професійних та впливових експертів. Голосування ще триває на сайті The Game Awards та Discord.

Цікавою особливістю цьогорічного нагородження є нова номінація "Найкраща адаптація", яка призначена для серіалів та фільмів за мотивами ігор. Серед номінантів — Arcane: League of Legends, Cyberpunk: Edgerunners, The Cuphead Show!, Sonic the Hedgehog 2 та Uncharted.

Ряд інших великих та малих ігор отримали номінації у 31 категорії (до яких, наприклад, належить кіберспорт). Серед них Marvel Snap, Immortality, Scorn, Call of Duty: Modern Warfare II, Splatoon 3, Tunic, Cult of the Lamb, Sifu, Lego Star Wars: The Skywalker Saga, MultiVersus, Vampire Survivor, Diablo Immortal та Overwatch 2.

Трансляція The Game Awards буде доступна на Twitch, YouTube, Facebook, Twitter, Steam, Instagram Live та десятках інших платформ.

Джерело: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.