Нові надтонкі колонки LG можна приховати в салоні автомобіля

Нещодавно компанія LG Display представила цікаву новинку — Thin Actuator Sound Solution, надтонку колонку, призначену для встановлення в салонах автомобілів. Завдяки тому, що це насправді дуже тонкі пристрої (LG заявляє про товщину всього в десяту частину дюйма), ці колонки по суті непомітні

Звукове рішення Thin Actuator Sound Solution було розроблено у співпраці з "глобальною аудіокомпанією" (LG не уточнила, якою саме), як заміна традиційним динамікам, що використовуються в автомобілях.
 У нових колонках не використовується звичайна система звукових котушок, яка зустрічається в більшості колонок, а замість цього використовується технологія Visaton Exciter. Ця технологія може передавати вібрації різноманітним матеріалам всередині кузова автомобіля, що, за словами компанії, дозволяє створювати "багатий, 3D-звуковий досвід із зануренням в атмосферу".

Завдяки невеликим розмірам панелей (15х9 см та мінімальній товщині) і малій вазі (34 г), ці колонки можуть бути ідеально заховані в салоні автомобіля. Крім того, звільняється місце, яке зазвичай займають звичайні колонки, без погіршення якості звуку.

Хоча може здатися, що це не зовсім нова концепція. Подібні панелі вже зустрічались в OLED-телевізорах від Sony та LG. Крім того, компанія LG підтвердила, що випустить свої нові колонки в першій половині наступного року.

Thin Actuator Sound Solution

Джерело: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.