Відьмак 3 незабаром отримає оновлення наступного покоління

CD Projekt Red нарешті поділилася геймплейним трейлером майбутнього "оновлення наступного покоління" для The Witcher 3: Wild Hun

Ремейк популярного екшену принесе більш деталізоване промальовування персонажів (з 4К текстурами), покращені світлові ефекти, технологію трасування променів та інші косметичні доопрацювання.

Завдяки цьому оновленню Геральт виглядає набагато реалістичніше, ніж будь-коли раніше, і навіть відображення у воді виглядають більш правдоподібно. Не дивно, що це оновлення зробить гру в цілому трохи кращою, ніж оригінал 2015 року. Так чи інакше, не всі зміни будуть настільки суттєвими, щоб їх можна було помітити з першого погляду.

На додаток до оновлення графіки, оновлення також приносить поліпшення ігрового процесу, збереження в хмарі та новий контент, натхненний серіалом "Відьмак" від Netflix. З`явиться можливість грати зі швидкістю 60 кадрів в секунду, а фоторежим дозволяє робити знімки типово похмурих пейзажів гри.

Оновлення наступного покоління буде доступне з 14 грудня на ПК, PS5 та Xbox X/Series. Втім, це не повноцінне продовження і навіть не ремейк.

Дія третьої гри серії "Відьмак" знову розгортається у вигаданому світі, заснованому на слов'янській міфології. Гравці грають за персонажа Геральта з Рівії, ассасина, відомого як Відьмак. Гравці б'ються зброєю та магією, виконують квести і взаємодіють із зовнішнім світом. Цікаво, що є три можливі кінцівки гри, на які впливає вибір гравця.

Джерело: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.