В Apple Watch Ultra з'явиться додаток Oceanic+ для рекреаційного дайвінгу

Hush Outdoors та Apple випустили додаток Oceanic+, який надає програму для рекреаційного дайвінгу для власників Apple Watch Ultra. Програмне забезпечення відстежує основні дані, такі як глибина, час бездекомпресійного перебування та температура води

За словами представників Apple, Watch Ultra мав стати більш корисним для дайверів, коли з'явиться ключовий додаток — і цей момент нарешті настав. Hush Outdoors та Apple випустили додаток Oceanic+, який надає програму для рекреаційного дайвінгу для власників Apple Watch Ultra. Програмне забезпечення відстежує основні дані, такі як глибина, час бездекомпресійного перебування та температура води. Додаток призначений для використання без сенсорного екрану. При цьому тактильні відчуття від годинника досить сильні, щоб їх можна було відчути навіть через гідрокостюм.

Користувачі зможуть планувати свої занурення з урахуванням припливів та океанських течій. Після занурення на годиннику відображаються дані, які включають точки входу та виходу з води. Також на iPhone можна буде знайти таку інформацію як наприклад, діаграми глибини та темпи зростання температури.

Базові функції додатку Oceanic+ — запис глибини та часу занурення — безкоштовні. За відстеження декомпресії, планування місця занурення та інші більш просунуті функції доведеться платити 10 доларів на місяць або 80 доларів на рік. Сімейний план за 129 доларів на рік надає доступ для п'яти осіб. Для роботи програми потрібна щонайменше Watch OS 9.1, а також iPhone 8 або новішої версії з iOS 16.1.

Але додаток Oceanic+ не призначений для професійних дайверів, кажуть в Apple. Наприклад, він не зможе відстежувати залишок повітря в балоні для занурення, як це може робити інше програмне забезпечення — Apple Watch Ultra не підтримує передавачі, які підключаються до балона. Oceanic+ призначений виключно для занурень на максимальну глибину до 40 метрів. Годинник офіційно може витримувати глибину до 100 метрів.

Джерело: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.